Лабораторія здорового волосся

Творча біографія

komanda-01Ціль професійної діяльності

Ніколи не зопинятися в розвитку та вдосконаленні своїх прфесійних навичок. Ділитися своїм досвідом та переймати новий у інших фахівців своєї спави.  Робити щасливими своїх клієнтів та оточення. Привносити красу в світ. 17 років професійного стажу, і це тільки початок.

Освіта

2003 — Школа професійного мистецтва перукарів DUDENKO Kiev, отримання професійної кваліфікації.

2004-2009 — Київський національний університет культури та мистецтва, Факультет індустрії моди. Спеціальність «Дизайн», м. Київ. Випускниця (магістр).

2004 — Майстер-клас «Базовий курс з основ колористики BES» (1 день).

2005 — Базовий курс з колористики від ТМ «EUGENE PERMA» (2 дні).

2007 — Майстер-клас з перукарського мистецтва від Спілки Перукарів України — «Основні модні тенденції в зачісках» (1 день).

2009 — Майстер-клас «Creative Collection. Salon Level» від ТМ Paul Mitchel. Творча колекція. Салонний рівень Весна-Літо 2010 (2 дні).

2010 — Майстер-клас для технологів по колекції Irresistible Woman від Revlon Professional з практичним відпрацюванням, м. Москва (3 дні), навчання проводив Раунель Новаєс — технічний директор з навчання в країнах Європи.

2010 — Майстер-клас для технологів по колекції Style Masters від Revlon Professional з практичним відпрацюванням (м. Москва), навчання проводив Раунель Новаєс — технічний директор з навчання в країнах Європи.

2010 — Майстер-клас для технологів по колекції Style Masters від Revlon Professional з практичним відпрацюванням, м. Москва (3 дні), навчання проводив Раунель Новаєс — технічний директор з навчання в країнах Європи.

2011 — Майстер-клас для технологів по колекції Marrakech від Revlon Professional сз практичним відпрацюванням, м. Москва (3 дні), навчання проводив Раунель Новаєс — технічний директор з навчання в країнах Європи.

2012 — Майстер-клас з колекції стрижок «CINEMATIC» від Revlon Professional (1 день), навчання проводив Люк П’єзан — технічний директор з навчання в країнах Європи.

2012 — Тренінг для технологів, підвищення кваліфікації від ТМ INTERCOSMO (2 дні), проводив  Лука Валлі — провідний технолог Intercosmo, керівник Centro Tecnico Intercosmo в Італії.

2013 — Майстер-клас з колекції зачісок «Regeneration» від  ТМ INTERCOSMO (2 дні), проводив  Лука Валлі — провідний технолог Intercosmo, керівник Centro Tecnico Intercosmo в Італії.

2013 — Майстер-класс з колекції стрижок «ARTELIER» від Toni&Guy (2 дні). Ознайомлення з новою колекцією стрижок та їх практичне відпрацювання, проводили навчання  Даниель Ді Ангеліс та Джоді Тейлор — міжнародні арт-директори Академії Toni&Guy в Лондоні.

2014 — Майстер-клас з підвищення кваліфікації в напрямку «Стрижка вогнем» в Estel Kiev Studio (1 день).

2016 — Майстер-клас з практичним відпрацюванням на тему «Холодний блонд» в Hairdesign Akademy.

2016 — Майстер-клас з практичним відпрацюванням на тему «Голівудські техніки фарбування волосся» в Hairdesign Akademy.

2018 — Брала участь в IV Конгресі по завивці волосся, м. Київ (2 дні).

2018 — Майстер-класс з практичним відпрацювання на тему «Комерційні вечірні зачіски. Стиль. Елементи. Текстура», викладали провідні фахівці моковької студії весільних стилістів «ART4STUDIO».

2019 — Майстер-клас з практичним відпрацюванням на тему «Мистецтво завивки волосся, тюнінг TOCOSME», викладала московський провідний фахівець з японської завивки волосся Ганна Даньшина, м. Одеса.

Кар’єра

2004 — Перукар студії краси «Наталі» , м. Київ біля метро Позняки

2005-2010 — Перукар салону краси «Зебра» в центрі Києва, в котрому у 2008 році почали знімати телепередачу «Шанс».

2005-2009 — Арт-директор салону краси «Modern» в Дніпропетровській області (дистанційно).

2007-2008 — Викладач практичного та теоретичного відділення з перукарського мистецтва, підготовка фахівців кваліфікації «Перукар-модельєр» в Міжрегіональному учбовому центрі «Арт-Україна».

2008 — Колорист в авторській студії краси Руслана Захарченко «Малина».

2009-2011 — Викладач предметів «Історія костюму, зачіскі та матеріальної культури» та «Матеріалознавство перукарської справи та декоративної косметики» в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв (КНУКіМ).

2010 — Технолог іспанського бренду професійної косметики для волосся «Revlon Professional».

2011 — Провідний технолог іспанського бренду професійної косметики для волосся «Revlon Professional».

2012 — Провідний технолог італійського бренду професійної косметики для волосся «INTERCOSMO».

2011-2013 — Провідний перукар-стиліст салону краси «Стиль Клуб Глянець» в центрі Києва.

2013 — Перукар-стиліст салону краси «Аризона» в центрі Києва.

З жовтня 2013 і по теперішній час — Творчій директор та провідний перукар-стиліст студії краси «Eleonora».

Повернутися на головну сторінку

%d такие блоггеры, как: