Лабораторія здорового волосся

Перукар-стиліст — хто це?

перукар-стиліст Київ

Перукар-стиліст — хто це?

Хто такий перукар-стиліст?

перукар-стиліст Київ  Слово «перукар» – походить від німецької «Perückenmacher», що дословно перекладається, як людина яка створює перуки (на території Німеччини це слово вже не використовується).

Це одна з давніх спеціальностей. Її коріння походить ще з часів стародавнього Єгипту. В ті часи перукарі були одними з найшановніших людей. Це були спеціальні раби, які мали в порівнянні  з іншими багато привілеїв, так як були максимально наближені до хазяїв. Вони спеціально навчалися перукарському мистецтву, а інколи це були раби, які передавали свої навички із покоління в покоління.

Хто ж такий перукар сьогодні?

Це людина, яке стриже волосся. Раніше ця спеціальність ділилася на декілька окремих напрямків: чоловічий майстер, жіночий майстер та дитячий. Це було актуально, оскільки в перукарських салонах були окремі зали, які роздільно приймали чоловіків, жінок та дітей. Сьогодні в цьому не має потреби, оскільки в салонах краси, як правило розташовують загальні зали. Тому зараз навчаючись майбутні творці зовнішності людини отримують спеціалізацію перукар-універсал. Тобто зараз перукар стриже всіх, мало того, гарний майстер повинен також вміти виконувати укладку та зачіску любої довжини, фарбувати та завивати, доглядати за ним.

Але світ весь час кудись рухається й кожен день з’являються нові модні напрямки. Й ми з вами часто чуємо таке визначення, як перукар-стиліст.

Тепер стоїть питання, хто ж такий перукар-стиліст?

До функціоналу звичайного перукаря додаються нові грані. Тому що стиліст – це майстер по створенню стилю для людини. Тобто такий спеціаліст повинен вміти не тільки привести вашу зачіску в повний порядок, але й як мінімум дати повну консультацію по можливому зміненню вашого іміджу з поясненнями та аргументами.

Як правило ця консультація повинна включати в себе наступні поради:

✄  Рекомендації по зачісці

Яка форма та довжина стрижки личитиме саме вам. Яка техніка фарбування вдало підкреслить красу вашого волосся, в якій кольоровій гамі повинно бути виконано фарбування волосся, щоб підкреслити ваш природний тип колориту. Які види укладки підходять для вашої природної текстури волосся. Майстер повинен діагностувати стан здоров’я шкіри голови та волосся, а потім обов’язково рекомендувати салонні  процедури, які можуть вирішити ту або іншу проблему. Або порадити необхідний для вашого волосся та шкіри домашній догляд, обов’язково поетапно пояснивши як правильно використовувати ці продукти в домашніх умовах.

✄  Рекомендації з макіяжу

Спеціаліст повинен порадити в яких кольорах вам краще виконати макіяж. За допомогою якої косметики буде краще реалізувати поставлені задачі  для макіяжу, вказавши вам на те, які риси обличчя краще приховати, а які потрібно підкреслити. В якій техніці потрібно промальовувати той або інший елемент мейкапу.

✄  Рекомендації по гардеробу

Повинні включати в себе рекомендації по силуету, по кольору й типу тканин, по текстурі тканин. Щоб вигідно підкреслювати й розкривати вашу природну красу, яку ми часто ховаємо за неграмотним вибором елементів одягу. А вони мають впливати не тільки на візуальне сприйняття нашої фігури та відтінку шкіри, але й набагато інше.

✄  Рекомендації по аксесуарам

Ви повинні знати про те для якої події, які аксесуари обирати. Якої форми та текстури аксесуари личитимуть саме вам. Які сережки прикрасять ваше обличчя, чи можна одночасно одягати сережки, кольє та  каблучки с  браслетом. Який пасок зробить вашу фігуру більш тонкою та промалює талію. З яких матеріалів ваші аксесуари повинні бути виконанні. Як правильно підбирати взуття, сумку або клатч.

Це самий мінімум інформації, який ви повинні дізнатися від людини, яка себе називає перукарем-стилістом. Оскільки перше слово в цій назві спеціальності все таки перукар, то волосся авжеж на першому місці. Але це не означає що потрібно забувати про все інше. Часто такі консультації подібного роду коштують грошей. Але якщо ця консультація буде професійною, й дійсно навчить вас керувати своєю красою, то за неї не шкода й заплатити.

Єдине що є фактом, так це те, що якщо ви прийшли до салону краси й усівшись в крісло до майстра чуєте від нього фразу «Як Вас підстригти?», можна сказати точно, біжіть від нього.

Пройшли ті часи, в які перукарі відносилися до своєї праці, як до роботи біля верстата, або як просто до ремесла. Зараз це один із напрямків мистецтва та творчості, які дуже активно розвиваються й рухаються вперед. Сучасний майстер не буде вас запитувати про те як ви хочете виглядати. Він перед тим як приступити до роботи з вашим волоссям обов’язково запропонує вам форму стрижки, тип фарбування й вид укладки волосся, який личитиме саме вам й вашому стилю життя, аргументує свої рекомендації, обговорить з вами можливі варіанти, а ви просто повинні обрати саме те, що вам по душі. Гарний перукар обов’язково навчить вас правильно доглядати за волоссям в домашніх умовах, саме від цього на 70% залежить здоров’я вашого волосся.

Й це не міф, такі спеціалісти є, просто інколи їх потрібно пошукати. Бажаю вам успіху в пошуках свого перукаря-стиліста, якому ви могли би довіритись на всі 100%.

   З повагою, ваша Елеонора Головіна (перукар-стиліст та дизайнер зачісок)!

Ціни на послуги

Повернутися на головну сторінку

Author Info

Eleonora

No Comments

Post a Comment

%d такие блоггеры, как: