Лабораторія здорового волосся

Послуги

До яких тільки експериментів зі своєю зовнішністю не вдається людина в пошуках свого ідеального образу! Хтось беззупинно шукає «свій» look, змінюючи стрижку, хтось експериментує з кольором волосся, а комусь просто подобається кожного дня робити різноманітні зачіски на довгому волоссі.

Звернувшись за послугами до перукаря-стиліста Елеонори Головіної, ви зможете відчути всі принади роботи над собою справжнього фахівця, який точно знає, як за допомогою «маніпуляцій» з волоссям підкреслити індивідуальність людини.

консультация парикмахераПерсональна консультація від перукаря-стиліста

Ви отримаєте рекомендації з підбору форми та стилю стрижки, кольору волосся, які максимально вигідно підкреслять ваші риси обличчя. Окрім того, ви отримаєте безцінні рекомендації з вибору кольорової гами одягу та аксесуарів для створення найбільш вдалого образу.

Докладніше про консультацію…

 


Жіночі стрижки

Ви хочете точно таку ж стрижку, як у Дженіфер Еністон? Перукар Елеонора, володіючи техніками виконання стрижки різних шкіл, зможе підібрати форму стрижки з урахуванням форми вашого обличчя та структури волосся, що ідеально пасуватиме саме вам.

Докладніше про стрижки…

 вечерняя прическа киевУкладка волосся

Навіть сама проста стрижка потребує правильної укладки. Талант, професіоналізм та великий досвід роботи перукаря дозволять зробити неперевершену укладку для будь-якої стрижки, будь то повсякденна або весільна зачіска. А також ви отримаєте рекомендації з виконання укладки самостійно в домашніх умовах.

Докладніше про укладку…

 


Фарбування  волосся, мелірування та колоруванняокрашивание киев

Стійке фарбування модними відтінками або легке тонування, надання ефекту натурального кольору волосся з шікаоним об’ємом за рахунок більш світлих (темних) пасом, увесь спектр різноманітних перукарських послуг спеціально для вас!

Докладніше про фарбування…

 


кератинДогляд за волоссям та шкірою голови

Інтенсивне відновлення та лікування волосся, догляд за шкірою голови за індивідуально підібраною програмою…

Докладніше про догляди…


 

Повернутися на головну сторінку

%d такие блоггеры, как: