Лабораторія здорового волосся

Весільна зачіска. З чого розпочати?

весільна зачіска

Весільна зачіска. З чого розпочати?

Весільна зачіска. З чого розпочати?

весільна зачіскаВесілля, це сама найочікуваніша казка в житті кожної дівчини з дитинства. Вона нарешті дочекалася свого принца, й нарешті все закрутилося. Планування весілля починається набагато раніше за урочисту дату. Все потрібно встигнути, все потрібно зробити, все повинно бути ідеальним…. й весільна зачіска не є виключенням.

Весільну зачіску також потрібно планувати як і саме весілля. Адже в зовнішності нареченої в такий важливий в її житті момент не має бути курйозів.

Починається все з того, що обирається весільна сукня, адже від її вибору залежить саме головне, те яка буде фата. Коли фата обрана й готова, можна приступати до обговорення весільної зачіски. Оскільки один з факторів, які впливають на дизайн весільної зачіски – фата, й не просто так, тому що від її дизайну залежить те, як вона повинна розміщуватися по відношенню до зачіски. Фата може кріпитися знизу зачіски, над зачіскою, покривати обличчя під час вінчання. Це також впливає на те, буде волосся повністю підібраним, або ж повністю розпущеним або злегка підібраним. Від того яка довжина та вага фати, також залежить вибір зачіски, так як її потрібно міцно зафіксувати.

Під час підбору весільної зачіски потрібно визначитися з текстурою волосся – воно може бути прямим, кудрявим, хвилястим, а можливо й комбінувати декілька текстур одночасно.

Потім визначаємося з формою зачіски. Вона залежить від природної форми голови та обрису обличчя. Професійний перукар-стиліст зможе правильно визначити всі переваги зовнішності нареченої, й таким чином вона не дізнається про свої вади.

Є декілька обов’язкових правидл під час підготовки до весільної зачіски.

  1. Якщо волосся має січені кінчики, то їх потрібно пістригти за місяць до весілля. Стрижка дозволить позбавитися від січених кінчиків та надати волоссю більш здорового вигляду. А за місяць це потрібно зробити, для того щоб щільний свіжий зріз пом’якшився. Інакше, зробивши весільну зачіску на свіжо зістрижене волосся, контури зачіски будуть грубими.
  2. Якщо волосся дуже травмоване, необхідно, щоб перукар-стиліст його діагностував та підібрав комплекс догляду, який зможе вирішити цю проблему. Краще, щоб на ці процедури було в запасі не менше місяця часу. Іноді для вирішення проблеми зі здоров’ям волосся, може вистачити лише правильної системи для домашнього догляду. Якщо проблематика волосся дуже складна, найліпший шлях це звернення до салонних процедур. Салонні процедури, найчастіше робляться комплексом з декількох сеансів, професійні продукти працюють максимально глибоко  з середини волосини й надають більш відчутний результат, ніж конкретний домашній догляд. Навіть краще скористатися саме салонним доглядом за волоссям, якщо ви бажаєте щоб воно мало ідеально здоровий вигляд та шалений блиск.
  3. Фарбувати волосся потрібно за тиждень до події, для того щоб колір встиг стабілізуватися, й щоб змилася штучна інтенсивність кольору, але коріння ще не встигло відрости. Не треба експериментувати з новими відтінками перед самим весіллям, краще скористатися перевіреною формулою для фарбування. Експерименти не завжди бувають вдалими, а сюрпризи перед такою важливою подією в житті не потрібні. Якщо волосся тонке та ніколи раніше не фарбувалося, можна скористатися технікою напівперманентого безаміачного тонування тон в тон. Тобто підібрати колір, такий же як натуральний, це означає що не буде видно відростання коренів у майбутньому. А комплекс догляду, який міститься в таких професійних фарбах дозволить ущільнити волосся, що ще більше підкреслить красу обраної весільної зачіски.
  4. Пробна зачіска, повинна бути виконана обов’язково. Перукар-стиліст повинен познайомитися з вашим волоссям. Також майстер повинен переконатися в тому, що волосся дозволяє реалізувати всі задуми, які були заплановані під час вибору весільної зачіски. Впевнитися в тому, що ця зачіска буде дійсно ідеально підходити нареченій, й що фату вийде капітально зафіксувати.
весільна зачіска

Так що весільну зачіску потрібно планувати заздалегідь і дійсно до неї потрібно гарно підготуватися, для того щоб нічого не зіпсувало цю прекрасну подію. На першу консультацію до стиліста-перукаря краще  потрапити за декілька місяців до весілля, для того щоб переконатися в тому, що це саме той майстер, якому ви готові повністю довіритися й почати не поспішаючи все планувати.

Хай ваша весільна зачіска буде така ж неповторна й незабутня, як і саме ваше весілля!

Ціни на послуги

Повернутися на головну сторінку

Author Info

Eleonora

No Comments

Post a Comment

%d такие блоггеры, как: