Лабораторія здорового волосся

Фарбування волосся

 «Сервіс Колір» від Студії краси «Eleonora»

окрашивание омбре киев

Фарбування в салоні краси одна з найзатребуваніших й популярних послуг.

Чому? Тому що фарбування в домашніх умовах легко псує волосся (так як необхідно використовувати активатор для фарби саме тієї сили, який міститься в упаковці з фарбником, й найчастіше він дуже агресивний), плюс до всього, як правило колір виходить нерівномірним.

Перукар-стиліст підбирає необхідний продукт для фарбування волосся, в залежності від його природних даних. В салоні краси широкий вибір професійних фарбників, від безаміачних до стійких аміачних та знебарвлюючих. Є також фарбники прямої дії, які дають результат на декілька мийок голови, й в принципі не здатні травмувати волосся. Це ідеальний варіант для кардинальних експериментів, без тяжких наслідків.

Потрібно розуміти, що саме агресивне в фарбниках – це перекис водню, саме він висвітлює та розрихлює волосся. Він міститься в активаторах та окисниках. В салоні краси майстер-колорист може обрати концентрацію перекису індивідуально для певного типу волосся від 1,8% до 12%. Це залежить від того наскільки здорове або травмоване волосся, хвилясте воно або пряме, наскільки воно світле або темне від природи, наскільки сильно потрібно висвітлити або затемнити колір. Це гарантує безпечність фарбування волосся.

Аміак в зовсім невеликій кількості який присутній в певних фарбниках, всього лиш є підсилювачем для перекису, тобто з ним фарба працює ще більш агресивно, але без нього вона не набагато безпечніша. Фарбник з аміаком буває, а от фарбники для волосся без перекису водню не існують. Й тільки в руках професіонала фарбування може бути абсолютно безпечним!

Необхідно також знати, що фарбувати волосся, не означає просто нанести фарбу на волосся, потримати та змити. Це цілий цикл спеціальних процедур. Необхідно наносити спеціальні продукти для захисту шкіри на чоло від утворення плям після фарбування, для захисту шкіри голови від чутливих реакцій. Також при необхідності можна наносити спеціальні препарати на волосся, для захисту його від пересушування, так як це гарантія здоров’я волосся та стійкості кольору. Змивати фарбник потрібно спеціальними стабілізуючими продуктами, для того, щоб зафіксувати колір, повністю видалити з волосся залишки хімічних елементів та відновити його природний pH баланс.

Можливість використання додаткових продуктів за доглядом до, під час та після процесу фарбування, дозволяє отримати блискучий прекрасний колір та повністю зберегти здоров’я волосся.

Наша студія краси використовує фарбники італійських та іспанських виробників, які збагачені неперевершеними комплексами догляду.

Елеонора Головіна є професійним технологом-колористом й завжди може підібрати не тільки колір, але й ще найсучаснішу техніку фарбування, наприклад омбре, сомбре, сплеш лайт, балаяж, флейм балаяж, блур та інші.

Наші спеціалісти по можливості намагаються підібрати техніку фарбування, яка дозволяє фарбувати волосся як можна рідше, так як чим рідше ми фарбуємо волосся, тим здоровіш воно. Плюс до всього, це дозволяє заощадити кошти, що на сьогоднішній день дуже важливо.

Наша мета створити індивідуальну техніку фарбування з неповторним відтінком, який підійде виключно вам, при цьому ваше волосся залишиться здоровим!

окрашивание волос киев

Ціни на послуги

Повернутися на головну сторінку

%d такие блоггеры, как: