Лабораторія здорового волосся

Жіночі стрижки

 «Сервіс ФОРМА» від Студії краси «Eleonora» 

Услуги стилиста-парикмахераОдна з найголовніших складових догляду за волоссям – це правильна стрижка. Підстригаючи волосся ви позбавляєтесь від розщеплених кінчиків, які втратили свою силу. Але, треба знати міру. Адже під час стрижки волоссю можна принести не тільки користь, але можна й нашкодити – навіть дуже легко.

Але, як би там не було, волосся стригти треба. Це необхідно робити для того, щоб підтримати естетичний вигляд та здоров’я вашого волосся. Але, перш ніж приступити до виконання самої стрижки, треба зрозуміти і те, яка саме стрижка пасуватиме саме вам.

Багато людей, а особливо жінок, обирають собі стрижки в залежності від форми обличчя. І вони вчиняють досить грамотно. Адже зачіска має вас прикрашати, а не навпаки. В залежності від того яку форму обличчя ви маєте, треба обирати майбутню стрижку або зачіску. Стрижка, що виконується хорошим спеціалістом ніколи не нашкодить вашому волоссю, а грамотний перукар-стиліст зможе підібрати форму стрижки, що пасуватиме саме вам та буде відповідати найсучаснішим трендам.

Елеонора Головіна володіє техніками виконання стрижки різних шкіл (VIDAL SASSOON, TONY&GUY, LLONGUERAS та PIVOT POINT). Завдяки цьому вона коректно підбере вам потрібну довжину та форму стрижки, ідеальну технологію виконання зрізів в залежності від природної текстури волосся. В підсумку у вас буде зачіска, що гармонійно доповнить вашу природну красу. Плюс до всього якісна стрижка не потребує великих зусиль під час виконання укладки в домашніх умовах, а може вам і зовсім не буде потреби вкладати волосся, так як буде достатньо, щоб після миття голови воно просто висохло природним шляхом.

Спавжній професіонал запропонує вам повний спектр послуг в напрямку стрижок:  стрижку машинкою, корекцію стрижки, всілякі авторські жіночі стрижки, в тому числі полірування ножицями та машинкою для довгого волосся.

Полірування волосся, це техніка стрижки, що призначена для володарки довгого волосся. Вона дозволить забрати розщеплені кінчики по всій довжині, при цьому абсолютно не зменшуючи природні об’єм та густоту. Робити цю профілактичну процедуру необхідно не частіше ніж один раз на півроку. Виконувати полірування можна як ножицями, так і машинкою для стрижки застосувавши спеціальну насадку. По часу дана процедура триває від 1 до 4 годин, в залежності від техніки виконання.

Для того щоб волосся було здоровим, його потрібно підстригати один раз на три місяці. Частіше стригтися можна, а от довше затягувати із стрижкою не рекомендується. Адже навіть після самої якісної стрижки, самими найкращими ножицями, через три місяці кінці волосся зношуються та стають розщепленими. Якщо їх вчасно не прибрати, волосся почне розщеплюватися вгору по волосяному стовбуру, що призведе до обламування травмованих кінців.

Також не треба забувати про те, що зрізаючи кінці волосся, ми відрізаємо всю негативну енергію, що накопичилася з часу останньої стрижки.

Ціни на послуги

Повернутися на головну сторінку

%d такие блоггеры, как: