Лабораторія здорового волосся

Полірування волосся машинкою

полировка машинкой

Полірування волосся машинкою

Полірування волосся машинкою Київ

У вас довге волосся, й вам набридли тьмяні, сухі розсічені кінчики, що стирчать по всій довжині волосся? Хочеться гладкості, шовковистості та блиску?

Рішення є — полірування волосся машинкою!!!

Процедура виконується на сухому волоссі за допомогою спеціальної насадки на машинку для стрижки. Використання насадки дозволяє видалити до 99,9% розсічених кончиків за більш короткий проміжок часу, ніж виконання полірування волосся в ручну за допомогою ножиць на джгутах. Таке полірування може застосовуватися абсолютно після будь-якої салонної процедури: фарбування, глибокого догляду, реконструкції, стрижки вогнем або звичайної стрижки зі зміною форми.

Чому така висока эфективність полірування волосся машинкою? Все дуже просто. Очі людини та ножиці в руках майстра мають накладання людського фактору й не так ретельно виконують зріз, як це робить машинка, вона не пропустить нічого!

Така техніка полірування волосся заощаджує час!

Якщо виконувати полірування ножицями звертаючи волосся в джгути, то це займає достатньо багато часу — від двох до чотирьох годин, оскільки це залежить від можливості майстра розкривати та закривати ножиці, вон же не робот. Додатково багато зачу йде на формування джгутів. Виконуючи полірування волосся машинкою в залежності від густоти та довжини волося ви витратите 20-45 хвилин!
Також важливо розуміти, що своєчасне видалення тьмяних та розсічених кінчиків дозволяє запобігти їх розсіканню та обламуванню, завдяки чому волосся зможе швидко набирати довжину і не ставати тонким на кінцях.
Повторювати полірування волосся машинкою не варто частіше одного разу на півроку!

Наш експеримент и вердикт!

 1. Ми вимили голову моделі використовуючи необхідні для її волосся продукти по догляду.
 2. Висушили волосся феном.
 3. Випрямили волосся за допомогою прасок, щоб воно було ідеально прямим та пружним.
 4. виконали полірування волосся машинкою.
 5. Результат готовий.
полировка волос машинкой киевполировка волос машинкой киев
полировка волос машинкой киевполировка волос машинкой киевПолировка машинкой киевПолировка машинкой киевПолировка машинкой киевПолировка машинкой киевПолировка машинкой киев

Результат очевидний — «До та після»

полировка машинкой полировка машинкой

P.S. Наша модель ще зовсім недавно практично щодня в домашніх умовах вирівнювала волосся прасками, оскільки їй не подобаються її природні кучері. Також пару місяців назад її волосся було перефарбоване з практично чорного в більш світлий колір і зрозуміло, що це було зроблено з використанням знебарвлюючого порошку, котрий є самим агресивним продуктом, що перукарі використовують в свїй практиці. Одже можете собі уявити  в якому стані було її волосся. Воно просто благало застосувати на ньому полірування машинкою! Після того як була виконана процедура, ми попросили Людмилу поспостерігати за своїм волоссям, особливо під час та після миття голови, й поділитися своїми відчуттями з нами. Люда нам повідомила, що під час миття шампунем волосся було набагато м’якіше на дотик, ніж раніше. Після миття воло легше розчісувалося, практично не плуталось. Укладку феном самій собі було легше й швидше робити. Але саме головне, що навіть після миття та самостійної укладки волосся зберегло свій здоровий зовнішній вигляд, гладкість та блиск! А значить, милі власниці довгого волосся, ця процедура точно вирішить більшість проблем вашого волосся й однозначно варта вашої уваги!

Результат в русі!

Ціни на послуги

Повернутися на головну сторінку

Author Info

Eleonora

12 комментариев

 • Вероника

  Сколько стоит полировка?

  • Eleonora

   Вероника, напишите пожалуйста свой номер телефона.

 • Ольга

  Добрый вечеп.напишите свой номер.Спасибо)

 • Юлия

  Здравствуйте!хочу записаться на эту процедуру !какая стоимость будет ? Мой номер 0683150803

 • Виктория

  Какая цена на полировку?

 • Евгения

  Какая цена полировки? Мой тел 0673273744

 • Анастасия

  Здравствуйте, какова цена полировки?

  • Eleonora

   Здравствуйте! 2 длина — 350 грн., 3 длина — 450 грн.

 • Женя

  Добрый день, сориентируйте подарочные сертификаты у Вас можно приобрести?
  0963072035

  • Eleonora

   Здравствуйте! Перезвоните пожалуйста завтра по номеру телефона 0971104550, и мы все расскажем Вам! Хорошего вечера!

 • Лена

  добрый день,
  какая цена на полировку, длина волос по лопатки

  • Eleonora

   Здравствуйте! Если Вы придёте с чистыми волосами, то процедура полировки машинкой займёт 1 час времени и будет стоить 450 грн.

Post a Comment

%d такие блоггеры, как: